Výroční konference 2017 - Ostrava

Místo a datum konání
Konference se bude letos poprvé konat v kampusu Vysoké školy báňské - technické univerzity v Ostravě. Hlavní konferenční den je pátek, 31.března 2017 .
Konferenční sál NA2 se nachází v budově Nová Aula*, označení "NA" v kampusu v městské části Ostrava-Poruba.

Doprava
Osobní automobil - parkování je zajištěno před budovou Nová Aula*, vjezd je zajištěn závorami a je nutno interkomem požádat o otevření vrátnou službu.
Vlak - cílová zastávka Ostrava-Svinov*, dále pak pěšky cca 100m na zastávku MHD Svinov-Mosty* a dále tramvají na zastávku Hlavní třída*, která je přímo před budovou Nová Aula.
Letadlo - cílové letiště Leoše Janáčka - Mošnov*, dále příměstskou dopravou zastávka Ostrava-Dubina* a dále tramvají zastávka Hlavní třída* .

Ubytování
Ubytování je předrezervováno (60 míst) na hotelu Garni v areálu kolejí VŠB-TUO*, cca 5 minut chůze od budovy Nová Aula. Při rezervaci je nutno uvést heslo "Konference Cisco".

Důležité odkazy a místa na mapě

WiFi
Účastníci z organizací zapojených do projektu Eduroam mohou využít ssid "eduroam" . Ostatní mohou využít ssid "tuonet-guest" s webovou autentizací, uživatelské jméno: "cnapkonf", heslo: "cnapkonf".

Předběžný program konference


 Čtvrtek 30.3.2017 
 do 16h příjezd účastníků, ubytování na kolejích/jinde
 do 17h setkání účastníků exkurze DOV v budově Nová Aula*, Foyer 1NP
 17:15h odjezd busem/tram z kampusu Poruba do Dolní Oblast Vítkovice (DOV)
 18:00h - 20:00h exkurze - komentovaná prohlídka areálu Dolní Oblast Vítkovice (DOV)
 20:15h odjezd směr Poruba s možnými výsadky po cestě (Stodolní ulice apod.)
  
 Pátek 31.3.2017: 
 9:00Registrace
 9:30 - 9:40Zahájení konference (místnost NA2)
 9:40 - 10:30  Cisco Spark (Board)
Ivo Nemecek, Zdenek Roubal, Cisco Czech Republic
 10:30 - 11:00Digitize your Classroom with DevNet
Kirsten Kuehl, DevNet 
 11:00 - 11:20Přestávka
 11:20 - 11:40NetAcad Update
Karol Kniewald, Cisco GFO
 11:40 - 12:20NetAcad Technical Update
Semyon Ovsyannikov, Cisco GFO
 12:20 - 13:20Oběd ve foyer
 13:20 - 14:20Packet Tracer 7.0 - IoT Demo
Semyon Ovsyannikov, Cisco GFO
 14:20 - 15:20ASC/ITC Update Slovakia
Peter Fecilak, TUKE
 15:20 - 15:40    Přestávka
 15:40 - 16:40ASC/ITC Update Czech Republic
Martin Prusa, i-com-unity z.s.
 16:40 - 17:40Partnerský program
Ivan Pavlas, Bluecom
Jan Sip, Networksys
 17:40 - 18:00Diskuse
 19:00hVečeře, raut (hudba, zábava)
 00:00hUkončení



Registrace